Moja Diagnoza Polska ul. Dąbrowskiego 77A, Poznań

Rejestracja: 507 807 407

Pracownie

Pracownie diagnostyczne
Rezonans magnetyczny

Rezonans magnetyczny

Rezonans magnetyczny to bezpieczne, bezbolesne i nieinwazyjne badanie, które umożliwia zobrazowanie narządów wewnętrznych na wszystkich płaszczyznach.

Badanie USG

TK

Tomografia komputerowa TK lub CK, jest metodą, za pomocą której otrzymujemy obraz (tomogram) badanych narządów w przekroju. Wizualizacja narządów otrzymywana jest w technologii 2D lub 3D.
Badanie RTG

Badanie RTG

Badanie RTG, zwane też rentgenem lub prześwietleniem, wykorzystuje promienie rentgenowskie, co umożliwia zarejestrowanie dwuwymiarowego obrazu organów pacjenta.

Badanie USG

Badanie USG

Ultrasonografia to bardzo precyzyjna metoda diagnostyczna, która jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta, pozwala na zbadanie narządów oraz tkanek za pomocą fal ultradźwiękowych.

Rezonans magnetyczny

DXA

Densytometria (badanie gęstości kości) polega na ocenie ryzyka wystąpienia osteoporozy oraz pozwala na wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Badanie RTG

CBCT

CBCT (ang. Cone Beam Cmpoted Tomography) – stożkowa tomografia komputerowa. Badanie CBCT charakteryzuję się zdecydowanie większą dokładnością niż badanie RTG. Badanie CBCT wykorzystywane najczęściej jest do obrazowania zębów.

Badanie USG

ENG

Elektroneurografia (ENG) i Elektromiografia (EMG) to badania specjalistyczne pozwalające zdiagnozować uszkodzenia w zakresie nerwów obwodowych i/lub mięśni.