Moja Diagnoza Polska ul. Dąbrowskiego 77A, Poznań

Rejestracja: 507 807 407

O nas

Moja diagnoza

Centrum Medyczne Nobel Tower

Moja Diagnoza Polska to nowoczesne centrum medyczne, która oferuje szeroki wachlarz badań i precyzyjną diagnozę chorób w bardzo krótkim czasie. Wizyty odbywają się bez kolejek, a szybkie wyniki umożliwiają natychmiastowe podjęcie leczenia. Ponadto wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwalają diagnozować najbardziej skomplikowane przypadki w korzystnych cenach. Największą nagrodą dla naszego zespołu jest zaufanie i zadowolenie naszych pacjentów.

Nowoczesny sprzęt

Łączymy wiedzę medyczną z zaawansowaną technologią, dlatego wykonujemy badania na najnowszych aparatach oferowanych przez liderów rynku – SIEMENS i ALPINION

Doświadczony zespół

Z dumą możemy przyznać, że nasz zespół to profesjonaliści przez duże „P”. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży, którzy wiedzę i kwalifikacje zdobywali na rodzimych uczelniach

Indywidualne podejście

Każde badanie wykonujemy z maksymalnym zaangażowaniem, a nasz zespół z troską i empatią dba o komfort wszystkich pacjentów

Poczucie bezpieczeństwa

W trosce o naszych pacjentów wszystkie badania przeprowadzamy w idealnie higienicznych warunkach z zachowaniem wszelkich koniecznych procedur i środków ostrożności.

Krótki czas oczekiwania

Krótki czas oczekiwania na termin badania i jego opis. Możliwość uzyskania opisu nawet w ciągu 72h!

Doskonała lokalizacja

Doskonała lokalizacja w centrum Poznania. Dogodny dojazd komunikacją miejską. Gwarancja miejsca parkingowego na terenie budynku Nobel Tower.

Pracownie diagnostyczne
Rezonans magnetyczny

Rezonans magnetyczny

Rezonans magnetyczny to bezpieczne, bezbolesne i nieinwazyjne badanie, które umożliwia zobrazowanie narządów wewnętrznych na wszystkich płaszczyznach.

Badanie RTG

Tk

Tomografia komputerowa TK lub CK, jest metodą, za pomocą której otrzymujemy obraz (tomogram) badanych narządów w przekroju. Wizualizacja narządów otrzymywana jest w technologii 2D lub 3D.

Badanie RTG

Badanie RTG

Badanie RTG, zwane też rentgenem lub prześwietleniem, wykorzystuje promienie rentgenowskie, co umożliwia zarejestrowanie dwuwymiarowego obrazu organów pacjenta.

Badanie USG

Badanie USG

Ultrasonografia to bardzo precyzyjna metoda diagnostyczna, która jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta, pozwala na zbadanie narządów oraz tkanek za pomocą fal ultradźwiękowych.

Rezonans magnetyczny

DXA

Densytometria (badanie gęstości kości) polega na ocenie ryzyka wystąpienia osteoporozy oraz pozwala na wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Badanie RTG

CBCT

CBCT (ang. Cone Beam Cmpoted Tomography) – stożkowa tomografia komputerowa. Badanie CBCT charakteryzuję się zdecydowanie większą dokładnością niż badanie RTG. Badanie CBCT wykorzystywane najczęściej jest do obrazowania zębów.

Badanie USG

ENG

Elektroneurografia (ENG) i Elektromiografia (EMG) to badania specjalistyczne pozwalające zdiagnozować uszkodzenia w zakresie nerwów obwodowych i/lub mięśni.

Dogodna lokalizacja
Centrum Medyczne Nobel Tower

Nasze pracownie znajdują się w nowoczesnym budynku Nobel Tower.
To zaledwie 10 minut drogi od Dworca Głównego i 3 minuty od Rynku Jeżyckiego